آی سوییج

فیلـتر

نمایش 1–24 از 25 نتیجه

برند آی سوئیچ ( ISwitch )

شرکت فنی و مهندسی اصفهان سوییچ ( آی سوئیچ ) با برند iswitch به عناون یک شرکت دانش بنیان فعالیت خود را از سال 1393 ارتقاء آغاز به کار فعالیت شرکت در راستای ارائه محصولات و خدمات در خور و شایسته متخصصین در صنعت برق کشور بوده است و همیشه سعی نموده ایم با تمرکز بر مشتری مداری و تلاش مجدانه جهت نیل به کیفیت بالاتر تمامی محصولات و توجه ویژه به الزامات زیست محیطی به عنوان عضوی از جامعه جهانی مهیا باشیم و در تمام زمینه ها در جهت تامین تقاضای روز افزون مشتریان با تمام قوا تلاش کنیم.
شرکت اصفهان سوئیچ ( آی سوئیچ ) در سال 1386 تحت عنوان وارد کننده لوازم برق صنعتی در بازار برق ایران شروع کرد و در ابتدا تحت برند FTC محصولات خود را به بازار عرضه کرد.
محصولات آی سوئیچ اصفهان شامل :

محافظ هوشمند ولتاژ و جریان 63 آمپر 
انواع نمایشگرهای دیجیتالی و سیگنالی
چراغ سیگنال ولتمتر
چراغ سیگنال آمپرمتر
چراغ سیگنال تریپل ( ولت آمپر و فرکانس)
انواع لیمیت سوئیچ
انواع کلید مینیاتوری
انواع کلید نشت جریان و محافظ جان
انواع پوش باتن
انواع کلید های سلکتوری

لیست قیمت و تخفیفات کالایی محصولات برند آی سوییچ را میتوانید در سایت تکفازکالا مشاهده نمایید.
شرکت آی سوئیچ اصفهان برای حرکت رو به جلو و دست یابی به موفقیت های آتی خود و کسب سهم بازار داخلی و خارجی ، حصول رضایتمندی مشتریان و خشنودی کارکنان باور دارند.
این مجموعه با بهره وری از منابع متخصص در زمینه بازرگانی و تولید و مدیریت بازار و به کارگیری از استراتژی های مهم در صدد تامین و تولبد مایحتاج کارشناسان بازار، تابلو سازان برقی و تولید کنندگان دستگاه های صنعتی می باشدو گام به گام تلاش نموده است .
این شرکت در شرف اخذ تاییدیه ISO 9001 میباشد.
در خصوص کیفیت محصولات آی سوییچ لازم به ذکر است این شرکت در شرف نصب آزمایشگاه کنترل کیفی جهت بررسی و تست های مورد نیاز بر اساس استاندارد IEC 60947-5 میباشد و امید است با راه اندازی خط تولید تمام اتوماتیک چراغ سیگنال مراحل نصب واحد کنترل کیفی نیز به اتمام برسد.

گارانتی آی سوییچ

این شرکت تمامی محصولات خود را اعم از چراغ سیگنال ها و پوش باتن ها و غیره را با ضمانت 60 ماهه عرضه میکند تا کیفیت این محصول را به اثبات برساند.

اطلاعات بیشتر ...