CHINT

فیلـتر

نمایش 1–24 از 103 نتیجه

 برند چینت

برند چینت (chint) درسال 1984 میلادی با تمرکز بر تولید تجهیزات برق صنعتی کارآمد شروع به کار کرد ،  و جزو یکی از شرکت های ارائه دهنده راه حل های هوشمند انرژی می باشد. بخش های این شرکت به طور کلی به 4 بخش صنعتی تقسیم می شود که از قبیل :

  • برق هوشمند
  • انرژی سبز
  • تجهیزات صنعتی و اتوماسیون برق
  • خانه هوشمند و تجهیزات و دستگاه های صنعتی (جوجه کشی)

برند چینت(چانت) با استفاده از این تجهیزات به زنجیره صنعتی یکپارچه از تولید، ذخیره سازی، انتقال، پست، توزیع، فروش و مصرف تبدیل شد و دارای یک شبکه تجاری گسترده در بیش از 140 کشور و منطقه و همچنین بیش از 30000 کارمند با درآمد فروش سالانه 11.4 میلیون دلار است . شرکت CHINT برای 18 سال متوالی در بین 500 شرکت برتر چین قرارگرفته است. زیر مجموعه این شرکت به بخش کوچکتر که به نام چینت الکتریک (CHINT Electrics)  معروف می باشد که اولین مجموعه و نام اصلی و تجاری این کمپانی بزرگ می باشد. این مجموعه به عنوان یکی از 50 شرکت برتر آسیا قرارگرفته است.

شرکت چینت الکتریک برای مطابقت با روند توسعه یکپارچه انرژی مدرن، تولید هوشمند و فناوری دیجیتال  شرکت چینت یک استراتژی را به عنوان CHINT Cloud به وجود آورده است. این استراتژی را به عنوان یک پلتفرم هوشمند و برنامه ریزی کرده است که بر اساس اینترنت صنعتی اشیا  (IIoT)، چینت یک سیستم تولید هوشمند ساخته و کاربرد هوشمندی را در صنعت برق محقق می کند.

چینت الکتریک با تمرکز بر سیستم انرژی تامین، ذخیره سازی، انتقال، توزیع و مصرف، دارای کسب و کارهای اصلی انرژی پاک، توزیع انرژی، داده های بزرگ و خدمات ارزش افزوده انرژی است.

علاوه بر این شرکت CHINT خدماتی نظیر : تجهیزات فتوولتائیک، ذخیره انرژی، انتقال و توزیع برق، دستگاه های ولتاژ پایین، پایانه های هوشمند، توسعه نرم افزار و اتوماسیون کنترل ایجاد کرده است.

این شرکت برای تمرکز بر توسعه محصولات الکتریکی کارآمد، قابل اعتماد، ارزان و با کیفیت بالا و هوشمند، مجموعه‌های کامل تجهیزات، توسعه انتقال و توزیع مورد استفاده برای پوشش کل زنجیره راه‌حل‌های سیستم ذخیره‌سازی برق برای ارائه فناوری صرفه‌جویی در انرژی هزینه های بسیاری کرده است و توانسته که برند های رقیب مقابله کند.

کیفیت محصولات چینت

ارزان بودن کالای با کیفیت عجیب است.

چینت دارای محصولات بسیار با کیفیت مانند انواع کنتاکتور چینت بوده که از نظر اقتصادی بسیار به صرفه تر از محصولات رقبای خود می باشد برای همین منظور نیز ایران یکی از مصرف کنندگان اصلی این تجهیزات می باشد .

قیمت تجهیزات چینت نسبت به تجهیزات رقبا بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. که شما میتوانید لیست قیمت محصولات چینت (چانت) را در سایت تکفازکالا مشاهده نمایید.

نمایندگی شرکت چینت

نمایندگی چینت در خراسان را شرکت فرامنطقه بر عهده دارد که با کیفیت محصولات چینت(چانت) و همچنین قیمت محصولات چینت (چانت)، این شرکت توانسته بازار توزیع کالا را در ایران راه اندازی کرده و با برند تکفاز به صورت مجازی وراه اندازی درگاه های پرداخت آنلاین شبکه ارسال کالای مجازی را نیز راه اندازی کند.

گاتالوگ محصولات چینت و نمایندگی های چینت را در سایت تکفازکالا مشاهده نمایید.

محصولات برند چینت یکی از مزیت هایی که نسب به سایر رقبا دارد این است که محصولات بسیار با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه ای را در بازار ایران راه اندازی کرده است و توانسته با گرفتن استاندارد های جهانی این محصول را به کل دنیا عرضه کند.

چینت با استفاده از فرصت ایجاد یکپارچه سازی صنعتی سازی ، اطلاعات بر اساس فناوری تجزیه و تحلیل داده های بزرگ، تمرکز خود را بر روی سیستم کنترل اتوماسیون، سیستم نظارت هوشمند و خدمات یکپارچه سازی سیستم برای توسعه توانایی ها در اتوماسیون صنعتی و سیستم های اطلاعاتی حفظ می کند.

محصولات برند چینت بسیار متنوع می باشد که چند نمونه از آن ها را به عنوان کنتاکتور چینت، فیوز چینت ، کلید های حرارتی، انواع کلید های اتوماتیک و آمپر فیکس با کیفیت عالی است

اطلاعات بیشتر ...