5 دلیل برای انتخاب تکفاز کالا

با توجه به امکانات و پیشرفت ها در حوزه اینترنت و فضای مجازی امروزه افراد با صرفه جویی در زمان و با ارتباط مستقیم به فروشندگان در هزینه های خود نیز صرفه جویی میکند. 

انسان از اول به دنبال راحتی و آسایش بوده و هرچه تکنولوژی رو به سمت پیشرفت حرکت میکرد امکانات آسایش و راحتی نیز افزایش پیدا میکرد. حال دلایلی را برای شما می آوریم که عنوان میکند چرا باید تکفازکالا را انتخاب کرد.

انسان عاشق راحتی است.

با توجه به امکانات و پیشرفت ها در صنعت مجازی و سایت خرید آنلاین از خرید سنتی بسیار راحت‌تر است. به عنوان مثال تصور کنید که بر روی کاناپه لم داده‌اید و با چند کلیک ساده محصولات مورد نظر خود را سفارش می‌دهید؛ نه به هیچ عنوان زمان زیادی را در ترافیک هدر داده‌اید و نه هزینه اضافی برای سوخت خودرو پرداخت می‌کنید حالا شما راحت میتوانید از زمانی که به دست آوردید نهایت استفاده را انجام دهید. از صف‌های بی‌مورد هم خبری نخواهد بود. سیستم ارسال (ِDelivery) هم که جای خود را دارد. برخی از فروشگاه‌های آنلاین با تیم پشتیبانی و سیستم توزیع گسترده‌ی خود، خدمات ارسال رایگان را هم برای شما فراهم می‌کنند.

تکفازکالا نیز با تیم پشتیبانی 24 ساعته سعی بر این دارد که در بهبود خدمات برای مشتریان گام بزرگی بردارد. 

با مقایسه بهترین کالا را خرید کنید !!

تکفازکالا امکان مقایسه مشخصات محصولات و قیمت‌های آن‌ها را به شما می‌دهند. مشاهده مشخصات و قیمت چند محصول در یک نگاه و آن هم در یک جدول واحد از سوال‌پیچ کردن فروشنده سنتی، بسیار منطقی‌تر است. تصور کنید برای خرید یک کنتاکتور به یک فروشگاه فیزیکی رفته‌اید. آیا تا به حال به آستانه تحمل فروشنده فکر کرده‌اید. فروشگاه آنلاین تکفازکالا می‌تواند در یک صفحه وب حجم زیادی از اطلاعات را در مورد محصولات برق صنعتی پیش روی شما قرار دهد. به‌جای سوال‌پیچ کردن فروشنده، شما در فضای اینترنت می‌توانید ساعت‌ها محصولات مورد نظر خود را زیر و رو کنید و برند های مختلف را باهم مقایسه کنید. 

 

همه کالاها را باهم ببینید.

فروشگاه‌های فیزیکی، باکس جستجو ندارند! جستجو، پایه و اساس یک فروشگاه آنلاین است. با خرید آنلاین دیگری نیاز نیست برای خرید یک قلم کالا از این مغازه به آن مغازه و از این سوی شهر به آن سوی شهر سفر کنید. شما می‌توانید حجم زیادی از محصولات در یک جا و در یک پلتفرم واحد جستجو، مشاهده، مقایسه و خرید کنید؛ جستجو در یک فروشگاه اینترنتی به مراتب از پرسه زدن در مراکز خرید مختلف آسان‌تر است. در تکفازکالا میتوانید، رفتن از دپارتمان کالاهای برق صنعتی  به دپارتمان برق خانگی و غیره در ثانیه اتفاق می‌افتد.

 

از تجربیات دیگران استفاده کنید.

شما در خرید فیزیکی نهایتا از یک یا دو نفر از کسانی که پیش‌تر یک محصول را خریده‌اند در مورد کالای مورد نظرتان پرس و جو می‌کنید. در صورتی‌که یک فروشگاه اینترنتی شناخته شده به شما این امکان را می‌دهد که در صفحه محصول به ده‌ها یا صدها مورد از نظرات کاربران یا مشتریان دسترسی داشته باشید. تصور کنید که بخواهید در یک فروشگاه فیزیکی در حضور فروشنده از سایر مشتریان حاضر در مغازه در مورد تصمیم‌تان به خرید یک وسیله مشورت بگیرید. در این وضعیت اگر از مغازه به بیرون پرت شدید، غافلگیر نشوید!

 

پشتیبانی 24 ساعته

تکفازکالا ۲۴ ساعت شبانه‌روز در ۷ روز هفته در دسترس می باشد. شما می‌توانید هر لحظه از شبانه‌روز با مراجعه تکفازکالا جامع ترین مرجع تخصصی تجهیزات برق صنعتی  در مورد محصول مورد نظرتان اطلاعات کسب کنید و به راحتی خرید خود را انجام دهید. پس اگر نیمه‌شب به سرتان زد یک وسیله‌ی ‌خاص را بخرید، لازم نیست تا عصر روز بعد و برگشتن از سر کار منتظر بمانید. هر چیزی را در هر لحظه از زمان و در هر مکانی که هستید از آن خود کنید